Zoumaachen Annonce

Viru kuerzem ass si an den digitale Korridore opgetaucht informace, datt déi nächst Flaggschëff Serie vu Samsung Galaxy S25 by mohla dostat funkci umělé inteligence, která zlepší výdrž Batterien bis 10 %. Nyní se však objevil nový únik, který tvrdí, že tato funkce dorazí ještě před odhalením nových „vlajek“ korejského obra na starší zařízení Galaxy.

Rotschléi Galaxy S25 by měla být představena začátkem příštího roku a nedávno „prosáklo“, že v ní bude debutovat funkce jménem Battery AI, která bude využívat umělou inteligenci k prodloužení výdrže baterie o 5–10 %. Jak ale nyní informoval web Wccftech, tato funkce se nepředstaví až v příštích špičkových telefonech, ale ještě dříve ji dostanou starší zařízení Galaxy.

Prvními zařízeními, které by měly novou funkci používat, prý budou chystané skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6, u kterých údajně prodlouží výdrž až o 30 minut. Připomeňme, že nové skládačky budou podle všeho odhaleny začátkem Joer.

Zejména u příštího ohebného véčka by použití této funkce dávalo smysl, protože modely řady Z Flip se kvůli malé kapacitě baterie (u posledních dvou generací, tedy Z Flipu5 a Z Flipu4, činí pouze 3700 mAh) nikdy nemohly chlubit velkou výdrží – na jedno nabití obvykle vydrží pouze jeden den. K vyšší výdrži by měl přispět i energeticky úsporný čipset Snapdragon 8 Gen 3, který bude obě skládačky velmi pravděpodobně pohánět a který debutoval v řadě Galaxy S24.

Velmi důležité ale je, aby nebyla funkce vázána na One UI 6.1.1, které se dostane prakticky jen do skládaček a tabletů. Místo toho by dávalo smysl, aby Samsung jen formou aktualizace rozšířil možnosti Galaxy AI, kde by právě možnost Battery AI přibyla jako další. Ostatně očekáváme, že společnost bude svůj balíček umělé inteligence aktualizovat o další a další možnosti v nějakém pravidelném časovém rámci, než jednou za rok.

Eng Rei Galaxy Dir kënnt de S24 am Virdeel hei kafen

Am meeschte gelies vun haut

.